Peace With You
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bemutatkozás

Go down

Bemutatkozás Empty Bemutatkozás

Témanyitás  Admin Csüt. Márc. 05, 2009 12:36 am

Üzenet

Hozzászólás: 71

Lak: 4164
Falvak: 6
Gall

létrejött: 01.02.09 13:11
Döbkó Laci vagyok.Pöstről.Nem a háború miatt vagyok itt,inkább csak fejlődnék,de majd meglátjuk.:-))


yourpain
Hozzászólás: 36

Lak: 745
Falvak: 2
Római

létrejött: 11.02.09 20:35
Kovács Viktor.Zsámbékról
örülök hogy itt lehetek és köszönöm a meghívást!

Épitész
Hozzászólás: 1

Lak: 1187
Falvak: 3
Római

létrejött: 12.02.09 16:44
Varga Sándor vagyok Erdély,Érmihályfalvárol.
Ugyterveztem hogy ez egy laza pihenö szerverem lesz amiben csak épitkezem a csatákat háborukat kerülöm,de ha esetleg valakinek támogatás kel azt szivesen küldök.

szasza
Hozzászólás: 8

Lak: 984
Falvak: 2
Római

létrejött: 12.02.09 19:07
Kovács Alexandra, Debrecenből..
Nagyon szeretem ezt a társaságot, örülök hogy döbkó rátudott venni hogy a klán tagja legyek !!!! :-))
2x alkalommal módosítva, legutóbb: szasza dátum: 12.02.09 19:08

yamkar
Hozzászólás: 12

Lak: 686
Falvak: 2
Germán

létrejött: 12.02.09 21:17
Sziasztok.Kapor Krisztiánnak hívnak, 17 éves pincér/szakács tanonc vagyok:P.Sopron mellett Fertőrákoson lakok.Ez a szeró eddig nagyon jól alakul

Muaddib
Hozzászólás: 8

Lak: 1243
Falvak: 3
Gall

létrejött: 12.02.09 23:10
Hali

Meiszter Zoltánnak hívnak, koszos de számomra felettébb kedves fővárosunkban élek, 32 vagyok, ez a szerver az első játékom Traviban, eddig nagyon bejön
Emellett játszom még : Ikariam, DarkPirates, BattleKnight, The West, EVE Online, StarWars Galaxies - gamékkal
Hála drága Dobko barátunknak én is tagja lehetek eme nagy reményű jó kis baráti társaságnak

králl
Hozzászólás: 35

Lak: 253
Falvak: 2
Gall

létrejött: 21.02.09 11:35
Sziasztok!


Králl Bogdán vagyok Tahitótfaluról sajnos még nem dolgozom hanem poshadok a suliban ez a szerver nekem a 2. nagyon bejön kicsit függő is vagyok legalábbis azt mondják szeretek farmolgatni de az elején rámszáltak 4-en és leütötték a seregem így eddig nem nagyon tudtam kiélni magam de hosszú ez a szerver és legyen jó hosszú mert ilyen jó társaságból kikerülni rossz ezért legyen hosszúúúúú ez a szerver!

shrek2
Hozzászólás: 5

Lak: 2056
Falvak: 4
Germán

létrejött: 22.02.09 19:55
sziasztok Berci vagyok engem is dobko kevert bele a traviba elöször nem érdekelt de minnél jobban megismerem annál jobban szeretem ez a csapat téleg jo összetarto csapatnak látszik tartsuk is meg jo csapatnak igy leszünk erösek
Admin
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 12
Csatlakozás ideje : 2009. Mar. 04.

https://peacewithyou.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.